1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde 375/9K hvidguld
Halskæde 375/9K hvidguld
Normalpris
1.752,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
1.752,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Smuk børnehalskæde i 375 hvidguld, perfekt til de mindste. Den fine kæde er både holdbar og elegant, ideel til daglig brug eller særlige lejligheder. Et tidløst smykke, der tilføjer glans og charme til ethvert børneoutfit. Let og behagelig at bære.
| Ordrenummer | 569178 |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.5 mm |
| Materiale | 375/9K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 1.4 mm |
| Målgruppe | Børn |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
