1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde 375/9K hvidguld
Halskæde 375/9K hvidguld
Normalpris
1.552,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
1.552,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Bæredygtigt fremstillet af certificeret guld ( Green Gold )
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Elegant halskæde i 375 hvidguld, som tilføjer et diskret og stilfuldt touch til ethvert outfit. Kæden er let og behagelig at bære, perfekt til både hverdag og særlige lejligheder. En tidløs klassiker, der aldrig går af mode.
| Ordrenummer | 561198 |
| Brede | 1.2 mm |
| Enhed | Stk |
| Fair Trade | Green Gold |
| Kædeøse | 2.6 mm |
| Materiale | 375/9K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 1.2 mm |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
