1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde 375/9K guld
Halskæde 375/9K guld
Normalpris
2.072,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.072,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Smuk børnekæde i 375 gult guld, perfekt til de mindste. Den fine kæde er let og behagelig at have på hele dagen og tilføjer et elegant touch til ethvert outfit. En tidløs og holdbar gave, der kan bruges til enhver lejlighed.
| Ordrenummer | 569158 |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.3 mm |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1.2 mm |
| Målgruppe | Børn |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
