1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde 375/9K guld
Halskæde 375/9K guld
Normalpris
2.072,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.072,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Bæredygtigt fremstillet af certificeret guld ( Green Gold )
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Elegant halskæde i 375 gult guld, perfekt til enhver lejlighed. Den fine kæde har en tidløs, klassisk design, der passer både til hverdagsbrug og fest. Giver et sofistikeret og stilfuldt udtryk, som fremhæver din personlige stil på smukkeste vis.
| Ordrenummer | 561144 |
| Enhed | Stk |
| Fair Trade | Green Gold |
| Kædeøse | 3.0 mm |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1.6 mm |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
