1
/
af
1
Rhomberg
Graveringsvedhæng Sølv rhodineret Hjerte
Graveringsvedhæng Sølv rhodineret Hjerte
Normalpris
552,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
552,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Fint sølv med prægning 925
- Kan graveres individuelt
- Øjens indvendige diameter er 2.5 mm
- Gratis fragt
Elegant damevedhæng i sølv med et hjerte-design. Perfekt som personlig gave eller til daglig brug. Plads til gravering gør det muligt at tilføje et unikt præg. Enkel og tidløs stil, der passer til enhver lejlighed. Lavet af kvalitetsmateriale for lang holdbarhed.
| Ordrenummer | 557113 |
| Anhængerøse | 2.5 mm |
| Belægning | rhodineret |
| Brede | 14 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | Sølv |
| Materiale tykkelse | 0.7 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | matteret/poleret |
| Type af smykker | Graveringsvedhæng |
Share
