1
/
af
3
Rhomberg
Graveringsvedhæng 585/14K guld Hjerte Ø11 mm
Graveringsvedhæng 585/14K guld Hjerte Ø11 mm
Normalpris
1.792,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
1.792,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Øjens indvendige diameter er 5.0 mm
- Diameteren er 11 mm
- Gratis fragt
Elegant dames vedhæng i hjerteform udført i 585 guldbelagt guld. Perfekt til at gravere en personlig besked eller initialer, hvilket gør det til en unik gave eller et særligt smykke til dig selv. Tidløst design, der passer til enhver lejlighed og stil.
| Ordrenummer | 598039 |
| Anhængerøse | 5.0 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K guld |
| Materiale tykkelse | 0.5 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | poleret |
| Type af smykker | Graveringsvedhæng |
Share
