1
/
af
2
Rhomberg
Graveringsvedhæng 375/9K guld Ø12 mm
Graveringsvedhæng 375/9K guld Ø12 mm
Normalpris
1.272,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
1.272,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Bestseller
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Øjens indvendige diameter er 4.0 mm
- Diameteren er 12 mm
- Gratis fragt
Elegant gravurvedhæng i 375 gult guld. Den runde, glatte overflade giver mulighed for personlig indgravering, hvilket gør det til en unik gave eller et betydningsfuldt smykke til dig selv. Perfekt til at bevare minder eller initialer tæt på hjertet.
| Ordrenummer | 609678 |
| Anhængerøse | 4.0 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 0.5 mm |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | struktureret |
| Type af smykker | Graveringsvedhæng |
Share
