1
/
af
2
Rhomberg
Dåbsring 375/9K guld Zirconia Livets træ Ø10 mm
Dåbsring 375/9K guld Zirconia Livets træ Ø10 mm
Normalpris
1.632,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
1.632,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med funklende zirconia
- Ringbredden er 2.5 mm
- Diameteren er 10 mm
- Gratis fragt
Smuk baby taufring i 375 gult guld med en funklende zirkonia sten. Ringen har et vedhæng med livets træ, der symboliserer vækst og liv. En perfekt gave til dåb eller første mindeværdige øjeblikke, der varer livet ud. Delikat og tidløs design i høj kvalitet.
| Ordrenummer | 582199 |
| Diameter | 10 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Målgruppe | Baby |
| Overflade | matteret/poleret |
| Ring bredde | 2.5 mm |
| Sten | Zirconia |
| Type af smykker | Dåbsring |
Share
