1
/
af
4
Rhomberg
Collier Rustfrit stål 50 cm
Collier Rustfrit stål 50 cm
Normalpris
216,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
216,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Særligt nem at pleje og hudvenlig
Stilfuldt herretro, lavet af slidstærkt rustfrit stål. Dette collier har et klassisk design, der passer til enhver lejlighed. Robust og tidløst, det perfekte accessory til at fuldende ethvert outfit med et maskulint præg. En ideel gave til den moderne mand.
| Ordrenummer | 568278 |
| Brede | 5 mm |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 5.0 mm |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Materiale tykkelse | 2 mm |
| Målgruppe | Mænd |
| Type af smykker | Collier |
Share
