1
/
af
2
Rhomberg
Click kreoler 750/18K hvidguld Diamant 0.115 ct, 20 Sten , w-si
Click kreoler 750/18K hvidguld Diamant 0.115 ct, 20 Sten , w-si
Normalpris
6.800,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
6.800,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med 20 funklende diamanter i w-si kvalitet
- Gratis fragt
Elegante dame klapcreoler i 750 hvidguld med smukke brillantslebne diamanter. Disse tidløse øreringe kombinerer klassisk design med gnistrende glans og passer perfekt til både hverdag og fest. En sofistikeret gaveidé til den særlige lejlighed.
| Ordrenummer | 597607 |
| Brede | 1.5 mm |
| Enhed | Par |
| Kreole diameter | 12 mm |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Målgruppe | Damer |
| Sten | Diamant 0.115 ct, 20 Sten , w-si |
| Type af smykker | Click kreoler |
Share
