1
/
af
1
Rhomberg
Armbånd 750/18K hvidguld Diamant 0.115 ct, w-si Ø10 mm
Armbånd 750/18K hvidguld Diamant 0.115 ct, w-si Ø10 mm
Normalpris
7.840,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
7.840,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Med en funklende diamant i w-si kvalitet
- Diameteren er 10 mm
- Gratis fragt
Elegant damesarmbånd i 750 hvidguld med funklende diamanter. Det fine cirkulære vedhæng er smukt pyntet med brillantslebne diamanter, der giver et tidløst og sofistikeret look. Perfekt til både hverdag og festlige lejligheder. En skøn gaveidé!
| Ordrenummer | 589570 |
| Diameter | 10 mm |
| Enhed | Stk |
| Længde justerbar op til | 18 cm |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Sten | Diamant 0.115 ct, w-si |
| Type af smykker | Armbånd |
Share
